درباره ناکو

تغییر و تحول شتابان در گستره کسب و کار امروزی گروه صنعتی ناکو را به آن داشت تا در جهت همراهی با تحولات مستمر در جهان خود را به کارآمدترین و بروزترین تکنیکها مجهز نماید.
 
در افق چشم انداز این مجموعه که بر پایه صدای رسای مشتریان و تشخیص صحیح نیازهای بازار که همواره قطب نمای حرکت ما درعرصه خدمات نوین بوده است و از سوی دیگر نیاز امروز بازار به محصولات با کیفیت که از لحاظ افتصادی مرقون به صرفه باشد باعث گردید تا با توجه به پتانسیل موجود در این گروه صنعتی بتواند با ورود به عرصه صنعت قفل و یرآق آلات تحول چمشگیری در این صنعت ایجاد نماید به واسطه چنین هدفی، توانست در کمترین زمان انقلابی در صنعت قفل و یراق آلات ایران به وجود آورد و محصولاتی کاربردی، با کیفیت و با صرفه اقتصادی به بازار ارائه نماید و در همین راستا با توجه به دیدگاه مشتری مداری ، این شرکت را الگویی در این صنعت قرار داده است.
 
كليه مراحل طراحي و ساخت محصول توسط متخصصين اين گروه صنعتي و متناسب با ساختار های گوناگون درب در كوتاه ترين زمان، با هدف تامين رضايت مشتريان از مهمترين مزاياي رقابتي این گروه صنعتی به شمار مي آيد
گروه صنعتي ناکو با نهادينه سازي و ایجاد مزيتهاي چشمگير رقابتي ،توان آزمايشگاهي و تامين استانداردهاي بين المللي كنترل كيفيت نسبت به افزايش سهم بازار از طريق ارتقاء فراگير كيفيت محصولات ، تعهد و پایبندی نسبت به حفظ ارزشهای مشتری ، توليد محصولات متنوع متناسب با نياز مشتريان اقدام نموده که همین امر منجر به حضور فعال در بازارهاي داخلی و بين المللي شده است.
 
واحد تحقیق و توسعه در گروه صنعتی ناکو به عنوان هسته اولیه فعالیتهای تحقیقاتی ، نقش مهمی در ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات ایفا می نماید. این واحد به طور عمده فعالیت هایی از قبیل ارتقاء کیفیت محصول، طراحی محصول جدید، بهینه سازی فرایندها، انتقال و جذب فناوریها، کسب دانش فنی برای تولید و ... درچارچوب سیاست های کلان شرکت دنبال می نماید.
 
مدیران این مجموعه به خوبی آگاهند که تداوم و موفقیت رابطۀ نزدیکی با تعهد تمام کارکنان و رویکرد صحیح به منابع دارند.
و از همین رو رسیدن به اهداف خود در بخش کیفیت با تکیه بر دانش متخصصان ، مدیران توانمند ، همکاری کارکنان وهمچنین استقبال مصرف کنندگان از محصولات ، که منجر به رشد روزافزون این گروه صنعتی گردیده و باعث شده افتخارات بسیاری از جمله تعالي توليد و جلوگيري از واردات محصولات مشابه با قيمت بالا كيفيت پایین دست یابیم.
 
بر آنيم در مسير سرآمدي از راه افزايش توان رقابت و با نهايت بهره جستن از زمان در عرصه صنعت خودرو سازي نوين گامهاي موثري در سطح بین الملل بر داريم.